<

Letní teplo

jiri-118

 

 

Cílem společnosti je vycházet zákazníkům vstříc v jejich požadavcích na spolehlivost, kvalitu, životnost a bezpečnost výrobků a profesionální poradenský servis v oblasti infračervených topných a alternativních zateplovacích systémů.

 

Společnost je předním českým dodavatelem infračervených topných systémů značky Sun of Hope. Aktivně působí nejen v České republice, ale i na evropském teritoriu.

 

 

 

 

 

 

 

actin-thermo-5kg-a-18kg

Naše firma průběžně sleduje nejnovější trendy v oblasti ekologických technologií, proto jsme se rozhodli uvést na trh také ekologické termoizolační nátěrové hmoty a ušlechtilé termoizolační omítky značky Actin Thermo.

 

Dle požadavků zákazníků přední specialisté naší společnosti vypracují každému klientovi návrh nejvhodnějšího způsobu vytápění pomocí infračervených topných panelů Sun of Hope včetně návrhu doplňkových termoizolačních omítek a nátěrů Actin Thermo.

 

Naším prvotním cílem je tedy uspokojení zákazníka tím nejlepším možným způsobem, tzn. dodat mu kvalitní produkt v nejkratším možném čase a za co nejnižší možnou cenu. Tohoto dosahujeme ideální kombinací jednotného zpracování zakázek s individuálním přístupem k potřebám jednotlivých zákazníků.

 

 

 

 


 

anigif363

Infračervené topné panely Sun of Hope vytvářejí vysoce účinné sálavé teplo, které pozitivně působí na lidský organismus.

 

Díky použití vyjímečné technologie dochází pomocí infračevených topných systémů k nejúspornějšímu získávání tepla, které přináší příjemnou tepelnou pohodu s minimálními provozními náklady a vysokou spolehlivostí. Na povrchu panelu vzniká vysoce účinné sálavé teplo s vlnovou délkou shodnou s částí slunečního spektra.

 

Tepelné záření nezahřívá vzduch, ale pouze pevná a kapalná tělesa. Vzduch v místnosti tepelné záření propouští a proto zůstává chladný a příjemný. Prakticky nedochází k žádné konvekci. Teplota okrajových ploch místnosti je vyšší než teplota v místnosti, tvorba kondenzátu a plísní na teplejších plochách v místnosti jsou vyloučeny. Plocha o vyšší teplotě předává ploše o nižší teplotě energii vyzařováním. Výměnou tepelného záření se pak vyrovnávají povrchové teploty v místnosti.

 

Primárně tak dochází k rovnoměrnému ohřevu všech pevných předmětů, které až sekundárně ohřívají vzduch. Tím se optimálně vytopí místnost, aniž by proudil vzduch a vířil se prach. Infračervený topný systém Sun of Hope Je tedy vhodný i pro alergiky a osoby s dýchacími potížemi.

 

Na základě použití nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálů, využití nových poznatků o nejvhodnějších technických parametrech a dlouhodobého výzkumu v oblasti infračervených topných systémů, bylo dosaženo nejvyšší kvality výrobků.

 

Vysoce účinné sálavé teplo, nulový elektrosmog, získání úsporné elektrické sazby D45d/C45d, snadná instalace, to je jen malý výčet toho, proč právě zvolit Sun of Hope.

 

 

 

 

 


 

 

Dřevostavby Brno Rovax

 

CZIN.eu

 

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

 

internetové obchody

 

Seznam obchodů

 

 

 

Ukažto - Lidé najdou právě Vás! Dostaňte se na vrchol!!!

 

Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů

 

TOPlist

 

CZIN.eu

 

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

 

Katalóg web stránok

 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

 

Sonic Run: Internet Search Engine

 

Príma internet